minižáci I.a – přípravka (2011-2008) – trenér bratr Míla Houdek

TURNAJ NYMBURK 26.11.2017

začátek turnaje pro ročníky 2008 a mladší je v 08:00 prosím aby byli kluci v SOKOLOVNĚ Nymburk v 07:45 kdo chce jet společně z Velimi tak je odjezd v 07:15 od Sokolovny. Počítám se všemi hráči a pokud někdo nemůže prosím rodiče o poslání info prostřednictvím SMS.  M.H.

 

PARDUBICKÉ OHLÉDNUTÍ

Sluší se na úvod říci pozdě, ale přece 🙂 Mirek už na hlavní stránce sice turnaj popsal ale dovolím si postřehy trenéra v mnoha chvílích ne daleko od infarktových stavů…

Předně ke kategorie přípravky, kdy náš tým vyrazil na první zkušenou s velkým turnajem a to co nikdo vůbec nečekal – kluci díky své vůli a chuti k florbalu dokázali z dvanácti týmů dobít úžasné páté místo a přestože nikdo z nás netouží po skalpech soupeřů a jde nám především o pohyb a sportovního ducha dětí, radost z vyhraného zápasu je nenahraditelná. Mohl by si každý asi říci že páté místo není  nic  moc, ale v porovnání s s ostatními soupeři jsme svými výsledky byli spíše blíže týmům na stupních vítězů. Zvláště předposlední zápas ve skupině kdy kluci dokázali ze stavu 2:4 otočit na výhru 5:4 gólem 21 vteřin před koncem ukázal jejich vůli. A pokud bych vyhlašoval nejlepšího hráče je jím úplně celý pracovitý tým s vysmátým Vítkem v bráně, který byl po svém teprve třetím pobytu v brance nečekanou a velmi dobrou oporou !!! 

Kategorie elévů, opět se nedá nic jiného než pochválit celý tým a přestože jsme skončili na devátém místě z celkového počtu 17 -ti týmů je třeba opět zmínit že kluci prohráli v celém dvoudenním turnaji pouze dva zápasy !!! Soupeřům jsme nedávali moc prostoru při hře a až na jediný jednoznačně prohraný zápas s týmem Pardubic A, jsme vždy jako trpaslík mezi obrovskými městy měli navrch nebo jsme byli velmi vyrovnaným partnerem a co teprve jak by asi stoupl ve sportovním prostředí věhlas Velimi díky šikovné generaci mládeže (ve které je dnes již prokazatelně schopna konkurence mezi velkými městy), kdybychom měly možnost a prostředí k účasti v regulérní florbalové soutěži ???

Klukům patří poděkování za nasazení a radost ze hry a rodičům za podporu celého oddílu.

 

TURNAJ V PARDUBICÍCH 16.9.2017

V Pardubicích Nás čeká Junior Sokol CUP můžete mrknout na stránky Pardubického florbalu https://www.florbalpardubice.cz/ kde najdete i video z loňského ročníku. V kategorii přípravky (což je ročník 2009-20011) začínáme hrát v 9:00 v hale SOKOL tři zápasy a poté navečer utkání o umístění. Přípravka již v neděli nehraje. Bude to náročný den a budeme rádi když malé kluky doprovodíte (musíme se v Pardubicích postarat o další tři týmy) odpoledne mají kluci zadarmo vstup na ligové utkání v TIPSPORT ARÉNĚ a po utkání tam sami budou hrát o umístění. Na tréninku v úterý můžeme domluvit podrobnosti.

SESTAVA: Kuchař, Sixta R., Těmín, Hron, Čech, Houdek V., Polák

 

INFORMACE K TRÉNINKŮM

S ohledem na kapacitu tělocvičny a množství hráčů jsou tréninkové skupiny pro úterý rozděleny takto:

16:00 – 17:20 Franc Martin, Herzog Martin, Bunc Tonda, Šlégr Max, Karbusický Lukáš, Malinovský Michal, Polák Tomáš, Větvička Vojta, Kadlec Jakub

17:30 – 19:30 Hron Lukáš, Čech Martin, Košnar Matouš, Sixta Radim, Kuchař Vítek, Houdek Václav, Těmín Tobiáš, Kopecký Pavel, Wasserbauer Tomáš

 

 

05.08. 2017

Sezona 2017/2018

do kategorie minižáci I.a (2011-2008)  patří :

Kadlec Jakub, Herzog Martin, Wasserbauer Tomáš, Franc Martin, Houdek Václav, Karbusický Lukáš, Kopecký Pavel, Sixta Radim, Bunc Tonda, Polák Tomáš, Hron Lukáš, Čech Martin, Šlégr Max, Kuchař Vítek, Větvička Vojtěch, Těmín Tobiáš, Malinovský Michal, Košnar Matouš.

 


Informace pro rodiče

6.6.2017 proběhl poslední trénink přípravky a mladších žáků v  jarní části sezóny. Skočili jsme do této sezóny s několika změnami a tady je pár postřehů:

V kategorii přípravka a mladší žáci máme zahrnuto 31 hráčů, pravidla jsou neúprosná a proto do kategorie Ia. mohu naskočit jen kluci rok narození 2007 a mladší. Přesto se snažíme aby každý z kluků strávil nějaký ten čas v zápasovém rytmu a všichni si zahráli – proto přece na florbal chodí 🙂

V letošním roce se v kategorii Ia. podařilo poprvé v historii Sokolských florbalových turnajů vyhrát 1. místo v přeboru ČOS pro oblast Čechy v Praze !!! Všem kdo se zúčastnili patří velké sportovní uznání.

Rozhodli jsme se všechny hráče vtáhnout do atmosféry velkých turnajů a přihlásili jsme na září do Pardubic všechny kategorie na Junior Sokol CUP, kde budeme v kategorii Ia. obhajovat loňské 6. místo z 22 týmů. Celý turnaj je dvoudenní a budeme moc rádi za pomoc rodičů a podporu při fandění. (informace k turnaji dodáme).

Na konci prázdnin bude zřejmě v sokolovně soustředění pro přípravku a mladší žáky, abychom si utvořili představu o soupiskách a vybrali brankáře pro nejmenší kategorii – informace naleznete v budoucnu zde.

Přejeme všem klukům krásné prázdniny a rodičům klidné léto.

 

TURNAJ 9.4.2017 

Sraz všech co jedou s trenéry z Velimi je v 06:25 u sokolovny. Pro ty co jedou po vlastní ose nejpozději v 07:20 na parkovišti v Tyršově domě. UPOZORŇUJI ŽE na výjezd z parkoviště máme pouze 5 ks karet. Turnaji zdar

 

NOMINACE NA PŘEBOR ČOS PRAHA

sestava: Esterle Štěpán, Sixta Libor, Houdek Jakub, Wasserbauer Tomáš, Urban Daniel, Kosička Josef, Nesvorný Martin, Kopecký Pavel, Košnar Matouš, Těmín Tobiáš

doprava: auty pojedou do Prahy trenéři Jarda Nezavdal a Petr Urban, pokud se někdo rozhodnete jet autem je potřeba nám to sdělit jelikož máme nahlášeno parkování v areálu Tyršova domu v Praze celkem pro pět vozidel a pokud by jich bylo více nebudou k dispozici výjezdní karty k automatické bráně, což je problém, případné dotazy a podrobnosti sdělím na tréninku v úterý případně ve čtvrtek

 

Malé ohlédnutí k župnímu turnaji:

Áčko … velice slušný výkon všech hráčů, první čtyřka pokud hraje naučený systém hry je těžko překonatelná, sice se ještě musíme učit trpělivě čekat na první branku a nesnažit se individuálně rozhodovat zápasy ale v souboji se silnými soupeři z Nymburka a Sokolče předvádí kluci pěkný a místy i silový florbal. Z druhé čtyřky musím pochválit hlavně Dana, kterému konečně přálo i malinko štěstí a „padalo to tam“ i když s Pavlem se občas v kombinaci hledají a samozřejmě nováček Martin odehrál výborný zápas, důsledně bránil a rozděloval přihrávky. Takže pro celé Áčko velká pochvala k postupu na přebor ČOS v Praze 9.4.2017 – nominaci zveřejním do 30.3.2017

Béčko … přestože jsme před začátkem turnaje předělali sestavy a tento tým poslali pouze do pěti hráčů s minimální možností odpočinku je vidět že pokud klukům nadšení vydrží, budou se v budoucnu prát o první příčky v turnajích, všichni zaslouží obrovskou pochvalu za výkon který předváděli proti všem soupeřům a výsledek 1:2 s Bobnicemi, Nymburkem B a hlavně Sokolčí jsou známkou bojovnosti kluků a chuti hrát florbal, musím vyzdvihnout výkon Tobiáše, který bojoval, odebíral míčky a ještě střílel a dával góly, Martin s Lukášem a Vendou hráli výborně bojovně a některé jejich kombinace postrádaly už jen završení gólem. Vítek bez možnosti oddechu odehrál všechny zápasy a výborně bránil.

Céčko … kluci si stále zvykají na turnajové atmosféry, ale i tady je vidět obrovský posun a sem tam se objeví „první vlaštovka :-)“ v podobě dravosti a chuti hrát florbal a dávat góly a i přes nervové vypětí trenéra se kluci moc snaží a výsledky se určitě časem samy dostaví, musím vyzdvihnout výkon Kuby K., který odehrál všechny zápasy téměř bez odpočinku, ve velmi dobrém tempu a byl pravým tahounem týmu a některé kluky jeho výkon vyburcoval k pěkné hře.

Všem děkuji za nasazení a sportovní výkon. MH

 

 

ŽUPNÍ TURNAJ VELIM 26.3.2017

V neděli 26.3.2017 nás čeká další postupový Župní turnaj ve Velimi. Nominaci sdělím až na místě, na turnaj počítám se všemi hráči pro skupinu IA. Kdo ví že se nemůže zúčastnit, pošlete mi prosím VČAS SMS. SRAZ v 07:30 v Sokolovně Velim (pozor na změnu času :-))) Jelikož se jedná o postupový turnaj skupiny IA mohou hrát pouze hráči ročník 2007 a mladší !!!!

2.3. 2017 od 17:00 není trénink !!!

V neděli 5.3.2017 sraz v 07:30 v sokolovně Nymburk. Čeká nás další turnaj v Nymburce, kde začneme budovat tým pro případný postup do Prahy. Můžeme nasadit pouze dva týmy, proto Ti co nepojedou budou hrát si zahrají na našem domácím turnaji. Soupiska je následující kdo víte že nemůžete do Nymburka dejte vědět a nominujeme jiné hráče:

A- Esterle Š., Sixta L., Houdek J., Wasserbauer T., Kosička J., Urban D., Kopecký P., Němeček J.,

B- Sixta R., Houdek V., Čech M., Těmín T., Polák T., Hron L., Bunc A., Kuchař V., Matouš :-))

 

Krásný nový rok 2017 všem, našim šikovným florbalistům přejeme sportovního ducha, touhu po vyhrávání a fér hru. Rodičům pevné nervy a trpělivost.

Trénovat začínáme dne 3.1.2017 od 16:00. Ve čtvrtek 5.1.2017 začne trénovat mladší kategorie a pak už se budeme klasicky střídat po týdnu.

 

Krátké vyhodnocení k turnaji v Nymburce:

Áčko sehrálo opět výborný turnaj, kde nechyběla bojovnost pohyb a nasazení. Je vidět, že zažité kombinace přináší ovoce a moc hezky se na hru kluků kouká. Dominik, Martin a Tomáš H., se sehrávají s rychlejším tempem a jde jim to velice dobře. Musím pochválit Libču, který v druhé lajně vynikal a poctivě makal, odebíral míčky, přihrával a dával góly. První lajna Štěpán, Kuba, Pepa, Tom Wasr odvedla obrovský kus práce a když se drží kombinace mají soupeři obrovský problém odolávat. Druhé místo z Nymburka, o kterém rozhodl mimochodem pouze počet obdržených branek (Nymburk 23:1, Velim 23:2) je zcela zasloužené.

Béčko sehrálo svůj první venkovní turnaj a přestože se kluci pod tíhou atmosféry turnaje hledají, je vidět, že pokud jim elán a nasazení vydrží, pokroky se dostaví. Chybí nám více soustředění na míček, ale kluci mne překvapili chutí hrát po celou dobu i proti těžkým soupeřům. Přestože moc chválím všechny, vyzdvihuji výkon Tomáše P., který zabránil několika vyloženým gólům, hrál s klidem a přehledem, jako zadák byl výborný i Vítek, který hrál velmi bojovně. Radim napodobil bratra a byl dle mého mínění dnes nejlepším hráčem béčka.

Děkuji všem klukům za sportovní výkon a ahoj na tréninku.

 

Soupiska pro kategorii I.a na nedělní turnaj 20.11.2016 v Nymburce, sraz je v sokolovně

Velim A: Esterle Š., Houdek J., Sixta L., Wasserbauer, Kosička, Herzog, Hatala, Čada,

Velim B: Sixta R., Houdek V., Němeček, Polák, Bunc, Kuchař, Kopecký, Hron,

Kdo není v sestavě půjde hrát na příští turnaj, bohužel můžeme v Nymburce nasadit pouze dva týmy.

Komentáře nejsou povoleny.