Turnaj NB 20.11. 2016 – výsledky

V posledních dvou letech se ještě nestalo, že by na některém turnaji pořádaných ČOS nezískal Sokol Velim alespoň jeden z cenných kovů. Nejinak tomu bylo i v Nymburce. V kategorii Ia (přípravka-mladší žáci) jsme obsadili druhé a sedmé místo (více o turnaji se dočtete v článku od Míly Houdka) a v kategorii Ib (2004-2006) jsme přivezli do Velimi bronzové medaile a diplom za páté místo.

STARŠÍ ŽÁCI :

Chlapci z Ib poctivě a na sto procent odmakali všechny zápasy. Ti starší, A tým,  ve složení Karbusický (G), Sova, Lanc, Kasal, Vávra, Slabý, Esterle A, odehráli čtyři zápasy , ve kterých pouze jednou odešli poraženi. Dvakrát remizovali a důležitý, poslední zápas o páté/šesté místo, vyhráli 2-1 v prodloužení.

B tým (Kotek –  Nezavdal, Kowalczyk, Kadlec, Holzbauer,  Esterle Š.) prohrál ve skupině pouze jeden zápas a postoupil do vyřazovacích bojů z druhého místa. Dramatické semifinále skončilo v základní hrací době nerozhodně 1-1 a šlo se do prodloužení. Hned v jeho úvodu jsme bohužel nechali spoustu prostoru a volného času střílejícímu obránci Bobnic, který nekompromisní střelou z dálky uzavřel zápas na končených 2-1.

Zápas o třetí místo jsme již zcela opanovali a po zásluze odvezli domů bronzové medaile.

Nejlepším hráčem turnaje nebyl tentokrát žádný z dětských sportovců, ale stal se jim náš trenér Jarda Nezavdal, který se od rána vzorně staral o všechny svoje svěřence i přesto, že se právě vrátil z nesmírně náročného florbalového soustředění v zahraničí a za poslední tři dny spal pouhých 6 hodin.

FLORBALU ZDAR

ACS 21

img_0360 img_0359 img_0358 img_0356 img_0355 img_0354

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.