Medailové zakončení sezony, kategorie I a.

WE ARE THE CHAMPIONS !

… si mohli společně zazpívat naši mladí florbalisté z Velimi. A obrovskou radost jim nemohlo pokazit ani to, že tentokrát nezískali místo první ale „až“ třetí.

Na všech turnajích sezony neporažený tým SOKOL Velim získal na přeboru české obce sokolské bronzovou medaili.

V turnaji hraném ve dvou skupinách, v každé čtyři družstva, jsme nejprve podlehli pozdějšímu vítězi turnaje Sokolu Švihov,  abychom ve druhém zápase porazili Sokol Nymburk a ve třetím utkání těsně, brankou v posledních vteřinách zápasu, podlehli Sokolu Křimice 2:3. Díky lepšímu skore ze vzájemných utkání jsme postoupili do semifinále, ve kterém chlapci odehráli vyrovnanou partii s týmem Sokol Náměšť nad Oslavou.

V dramatickém utkání, kde jsme bohužel neproměnili dvě trestná střílení a také vinou nepřesného rozhodování sudího ve druhém poločasu, jsme prohráli 3:5

V utkání o třetí místo, nedali naši florbalisté šanci družstvu Sokol Choceň a po výhře 6:1 se radovali ze své první, určitě ne však poslední, medaile z velkého, finálového turnaje.

Nejlepším střelcem a nejužitečnějším hráčem turnaje se stal náš Jára Messi Nezavdal, který vstřelil 15 branek !

VELMI děkujeme rodičům, kteří vyrazili povzbuzovat naše malé florbalisty a vytvořili svým hlasitým povzbuzováním ve všech utkáních nádhernou atmosféru, která hnala kluky za vítězstvím.

Děti to vyhráli i díky Vám. Díky moc

 

První místo : Sokol Švihov

Druhé místo : Sokol Náměšť nad Oslavou

Třetí : Sokol Velim

Choceň, Křimice, Sobotka, Nymburk, Dobříš.

Foto a přehled zápasů najdete brzy v galerii.

 

Nazdar

SOKOL VELIM

IMG_0060 IMG_0065 IMG_0117 IMG_0118

 

Diplom

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.