Župní turnaj Pečky, 15.3. 2015 kategorie Ib a II.

FINÁLE V PRAZE JE NAŠE !!

Dnes si chlapci z kategorie Ib (2002-2004) po obětavém výkonu vybojovali právo účasti na republikovém sokolském finále, které se koná v dubnu v Praze.

Pravidla byla jasná : první dva sokolské týmy z dnešního turnaje pojedou do Prahy. A kluci dělali vše proto, aby SOKOL VELIM byl jedním z těch dvou vyvolených !

Ve svojí A skupině skončili druzí a čekal je první z béčka. Napínavé semifále rozhodlo ojedinělé zaváhaní našich obránců a nehlídaný útočník z Poděbrad byl nekompromisní. 0-1 prohra, smutek.

Radost nám ale přnesl zápas o třetí místo, který jsme sice již v desáté vteřině prohrávali nula – jedna, ale poté naši malí bojovníci ukázali co to je hrát srdcem a rvali se o každý míček.

Dvěmi brankami otočili vývoj zápasu a se štěstím v posledních vteřinách zápasu, kdy nás vynikajícím zákrokem podržel brankař Storchak, si vybojovali turnaj v našem hlavním městě.

Vítězem turnaje se stal tým z Benátek nad Jizerou a na druhém místě skončil jediný ne-sokolský tým turnaje DDM Poděbrady.

Soupiska našich šampionů :

Alexa Jiří, Červeňák Vítek, Esterle Adam, Horák Petr, Kasal Filip, Lanc Matyáš, Nezavdal Jaroslav, Rambousek Lukáš, Storchak Ivan, Vávra Jan, Vojtěch Václav, Zákostelecký Matěj.

V kategorii II (2001-1998) vybojovali velimští vynikající druhé místo, když ve strhujícím finále prohráli o jedinou branku s domácím týmem z Peček, který si tímto vítezstvím taktéž vybojoval právo účasti v Praze.

Fotky najdete v galerii nebo zde

FLORBAL VELIM

Příloha: župní florbalový turnaj 15.3.2015 v Pečkách

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.