Nová sezóna

Musíme s velkým potěšením konstatovat, že nová sezóna se podařila rozjet velmi dobře. Sluší se především poděkovat zastupitelstvu obce Velim a panu řediteli ZŠ Velim za podporu a možnost přesunutí našeho florbalového oddílu Sokol Velim do nové haly u ZŠ Velim. Dále děkujeme za podporu a spolupráci vedení TJ SOKOL VELIM.

Otevírají se nám tímto nové možnosti pro trénovaní a pohyb v novém krásném prostředí, které by nám mohl leckterý soupeř závidět.

O chuti hrát florbal jsme se přesvědčili na víkendovém turnaji, který pořádal TJ Sokol Nymburk. Přes úctu a respekt ze soupeřů musíme konstatovat, že se nám podařilo „vyplenit“ Nymburk. V kategoriích III., II. a I. (z celkových čtyř kategorií), bral Sokol Velim vždy první místo !!!

Nezklamali ani naši nováčci v kategorii II. (ročník 2009-2007), kteří bojovali o každý míček, potrápili leckterého soupeře a se staršími ročníky sehrávali vyrovnané partie, o čemž svědčí nerozhodný výsledek s Nymburkem B a Poděbrady B což nás dostalo na celkové 6. místo ze sedmi týmů.

-CMH-

Výsledková listina:

Napsat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.