Přerušení trénikú od 5.10.2020

S ohledem na vývoj situace s onemocněním COVID 19 a po dohodě s ředitelem ZŠ panem Mgr. Karpetou, pozastavujeme na dobu 14 – ti dnů trénikovou činnost v hale ZŠ Velim pro všechny kategorie. Trénovat začneme v týdnu od 19.10.2020.

Rozdělení tréninkových dnů dle ročníků

Kategorie I. ročníky 2011-2014 trénink ve čvrtek od 17:30 do 18:30 trenér J. Nezavdal

Müllner Adam, Synek Jakub, Malinovskyy Michal, Hodan Jakub, Kosík Ivo, Chotěbor Daniel, Synek Jáchym, Kolařík Jiří, Ulvrová Anna, Mikulovská Valerie, Klinger Jan

Kategorie II. ročníky 2008 – 2010 trénink úterý od 18:00 do 20:00 trenéři M. Houdek, P. Urban, M. Hron, čtvrtek od 18:30 do 19:30 trenér. M. Mikulovský

Houdek Václav, Pauš Vojěch, Čech Martin, Mikulovský Patrik, Kuchař Vítek, Těmín Tobiáš, Košnar Matouš, Nezavdalová Petra, Sixta Radim, Hron Lukáš, Šafránek Vojtěch, Wasserbauer Tomáš, Pospíchal Jakub, Herzog Martin, Franc Martin, Daniel Maximus Hendrich, Slabina Filip, Křehla Pavel, Marek Jan, Šuk Adam

Kategorie III. ročníky 2004 – 2007 trénink středa od 18:00 do 20:00 trenér M. Esterle

Esterle Štěpán, Jeřábek Matyáš, Sixta Libor, Houdek Jakub, Vlachovský Martin, Alexa Jakub, Sukdolák Jiří, Soukup Rostislav, Kowalczyk Marek, Holzbauer Jan, Nezavdal Jaroslav, Kotek Adam, Veit Lukáš, Sova Tomáš, Karbusický Jan, Slabý Jakub, Alexa Jiří, Fojtů Rudolf
Horák Petr, Kadlec Jan, Pena Štěpán

Zároveň informujeme o možnosti náboru nových členů do Kategorie I.

Nová sezóna 2020/2021

Trénovat začneme v hale ZŠ Velim v týdnu od 7.9.2020 rozdělení a soupisky hráčů budou zveřejněny na webu v tomto týdnu.

Turnaj Velim 21.10.2018 (výsledky)

V neděli 21.10. jsme upořádali, co se počtu týmů týká, nejlépe obsazený florbalový turnaj za poslední čtyři roky.

Stejně tak rekordní byla i divácká návštěva. Všem rodičům, kteří dorazili fandit, děkujeme.

Výsledkové listiny:

Děkuji

ME

Rozpis tréninků ročník 2018/2019

níže najdete rozpis tréninků. V případě, že má váš syn ve vypsaný termín jiný kroužek,  kontaktujte prosím trenéra, pokusíme se vám přehodit den/čas.

Také je možnost náboru nových členů, zejména mladších ročníků 2012-2008 – kdo máte doma malého sportovce který by měl zájem o florbal, případně víte o někom z vašich známých, neváhejte nás oslovit.

děkuji ME

úterý 16:30 – 18:00 trenér Houdek Miloslav

Herzog, Wasserbauer, Franc, Němeček, Hatala, Sukdolák ml., Alexa ml., Soukup, Nesvorný, Rudolf

úterý 18:00 – 19:30 trenér Urban Petr

Houdek ml., Bunc, Polák, Hron, Čech, Šlégr, Kuchař, Těmín, Malinovský, Košnar, Páluš, Mikulovský

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

středa 16:30 – 18:00 Tůma (trenér), Čábela, Kyncl, Sixta, Fiala, Antuš, Rambousek, Horák, Kadlec st., Storchak, Slabý

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

středa 18:00 – 19:30 (Esterle)

Kasal, Karbusický, Kotek, Sova, Hrabák, Alexa st., Sukdolák st., Fojtů, Karásek, Veit

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

čtvrtek 18:00 – 19:30    trenér Nezavdal

Houdek st., Sixta, Urban, Esterle, Jeřábek, Holzbauer, Kowalczyk, Nezavdal, Hatala, Pena

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

rozdělení do kategorií dle kritérií sokolské župy :

minižáci I.a (2012-2009)

mladší žáci I.b (2008-2006)

starší žáci / dorost (2005-2002 )

Junioři/muži – 2001+

Propozice – Přebory ve florbalu

Nábor malých florbalistů – leták

Nábor florbalových nadějí

Turnaj 21.10.2018

v neděli 21.10.2018 uspořádáme první turnaj sezony 2018/2019

začátek 08:00 v naší sokolovně.

I a (2009-2012) 08:00

I b (2008-2006) cca 10:00

II. (2005-2002) cca 12:00

III. 2001+ – cca 12:00

sraz  20 minut před začátkem kategorie.

ZVEME VŠECHNY RODIČE ! Přijďte fandit a nákupem občerstvení podpořte chod klubu.

děkujeme

trenéři

Florbalový turnaj 31.3.2017 v Pečkách

Kat II:

xls: Turnaj 31.3. II

Kat III:

xls: Turnaj 31.3. III

Florbalový turnaj v Pečkách 25.3.2018 – Výsledky župního turnaje I.a, I.b

Ia:

Ib:

Výsledky – Excel: Župní turnaje Ia a Ib

 

 

Turnaj VELIM 28.01. 2018

2011-2008

I. Benátky , II. Nymburk A, III. Velim A  Nejlepší střelec Homolka NB)

2007-2005

I. Velim A  16b. (27:1) II Velim B 16b. (18:3) III. Nymburk A 12b. (15:9) . Nejlepší střelec Nezavdal Jaroslav

2004-2001

I. Poděbrady,  II. Nymburk, III. Sokoleč

Výsledková listina:

 

TURNAJE

28. ledna sokolovna Velim

Ia 08:00 / Ib cca 10:00 / II cca 13:00 / III cca 15:00


03.března sokolovna Nymburk – kategorie II a III

04.března Sokolovna Nymburk – kategorie Ia a Ib

Florbal Pečky 29.12.2017 kat. I.b, II. a III.

Výsledková listina:

Ke stažení: Pečky 2017-12-29.xlsx

Výsledky a přehled turnaje 15.10. 2017 Velim

Přehled výsledků – 20171018_054036

Turnaj VELIM

15. října pořádáme první župní turnaj sezony.

Sokolovna Velim, tři  kategorie.

Nominace :   Počítáme se všemi dětmi.

Ia (mini žáci) 08:00

Ib (mladší žáci) cca 10:00

II (starší žáci / junioři) cca 12:30

 

děkuji ME

Pardubice výsledky

Výsledky dvoudenního turnaje v Pardubicích najdete zde : JSC 2017 KONEČNÉ POŘADÍ

Až na pár vyjímek, se turnaje zúčastnily pouze týmy registrované v ČFU. Tedy profesionální mančafty s širokou základnou, z velkých měst, družstva, která trénují třikrát týdně ve velkých halách, pod dohledem profesionálních trenérů, kluby s rozpočtem neporovnatelným se Sokolem Velim.

Přesto naši kluci ostudu neudělali.

Děkujeme všem rodičům, kteří nám po oba dny na turnaji osobně pomáhali a hlavně těm,  kteří přispěli i finančně.

 

díky ME

Ročník 2017/2018

 

Začneme 05.-07. září.

Dle rozpisu soutěže OV ČOS ve florbalu pro cvičební rok 2017/2018 jsou děti rozdělené do tří kategorií.

I.a mini žáci (2011-2008) – pouze jeden trénink týdně.  ÚTERÝ  16:00 – 17:10 a 17:10 – 19:30. Trenéři Houdek a Urban. Přijďte prosím všichni 05. září, Míla Houdek Vám řekne přesné rozdělení – kdo jak bude chodit.  Děti narozené 2011-2008 budou rozděleny do dvou skupin, jedna bude chodit od 16:00 do 17:10 a druhá bude mít dvouhodinový trénink 17:15 – 19:30

čtvrtky již tato kategorie NEBUDE chodit.

 

I.b mladší žáci (2007-2005)  :  každý ČTVRTEK 17:10 až 19:30 (popřípadě 19:45)

Opět pouze jeden trénink týdně.

 

II. starší žáci / dorost :  středa 17:00-18:00 (ročník 1999-2001) a od 18:00 do 19:30 ročník 2002-2004

 

16 a 17. září se zúčastníme turnaje v Pardubicích, sestavu určíme později a budeme Vás o ní informovat telefonicky.

Florbalu zdar

 

 

Finále přeboru ČOS Praha

Fantastického úspěchu dosáhli chlapci z kategorie mladších žáků. Ve finále přeboru České obce sokolské, hraném v Praze, v Tyršově domě, obsadili první příčku a zcela po zásluze se stali nejlepším týmem z Čech.

V základní skupině jsme nejprve prohráli poměrem 2:3  s obhájcem loňského prvenství, Sokolem Švihov, ale v dalších zápasech jsme již všechny soupeře přehráli.

Nejprve Třebíč (3:2), poté Dobříš ( 4:0) a v posledním zápase skupiny Letohrad 5:4.

Ve čtvrtfinále jsme přejeli Šestajovice 6:2, v semifinále narazili na soupeře ze skupiny, Sokol Letohrad, který jsme porazili 3:1 a šlo se do finále se Sokolem Třebíč.

Velmi napínavý zápas hraný na 2 x 6 minut rozhodla pouze jedna branka, kterou vstřelil velimský Daniel Urban.

Mistrovský pohár a zlaté medaile si tak z finále České obce sokolské odváží SOKOL VELIM.

Gratulujeme !

 

župní turnaje 25-26.03.

V medailové žně se proměnil uplynulý víkend – 25-26. března

Naši nejstarší svěřenci vybojovali druhým místem postup do finále republiky v Praze.  Chlapci z Ib skončili druzí (do Prahy postupují Bobnice) a mladší žáci si nedělním vítězstvím na domácí palubovce zajistili již svoji třetí účast v pražském finále.  Od založení kategorie mladších žáků nechyběl SOKOL VELIM ani v jednom z finálových sokolských přeborů.

Závěrečný turnaj sezony se koná v Tyršově domě na Smíchově ve dnech 8-9. dubna.

přehled zápasů nedělního turnaje mladších žáků najdete zde

Propozice na přebor republiky

PDF: I.a kat. 9.4.17 propozice obl. záp.TD
WORD: I.a kat. 9.4.17 propozice obl. záp.

Výsledky

fotografie:

Foto a výsledky z posledního turnaje

 

PDF: I.a kat. 9.4.17 propozice obl. záp.TD
WORD: I.a kat. 9.4.17 propozice obl. záp.

Výsledky